Sünnitusjärgne massaaž
& tasakaalustamine

Pärimuskultuurides usutakse, et kogu naise vägi on tema emakas. Seetõttu on ka naistel nii palju rohkem loovenergiat kui meestel, sest meil on selline imeline organ. Peale beebi sündi pole emakas taastanud veel oma algset suurust ja seal valitseb tühjus. Traditsioonilises Hiina Meditsiinis usutakse, et kui me end ei hoia ja lase toetada tervendavate söökide-jookide, massaaži ja teiste armastavate aktidega, siis pääseb sinna ruumi külmus, kust võivad alguse saada kergemad ja raskemad haigused nagu infektsioonid, sünnitusjärgne depressioon või lausa endometrioos.

Peale lapse sündi võib olla naise jaoks keeruline leida aega iseenda jaoks ning sedasi jäetaksegi tihtipeale iseenda vajadused unarusse. 

Öeldakse, et naised on eluallikad, kuid alles siis on võimalik teistele pakkuda armastust ja hoolt kui enda vajadused on täidetud. 
 

Põlisrahvaste traditsioonides on sünnitusjärgne aeg ning seal sees olevad erinevad massaažid, sidused, vannitamised ja muud rituaalid ning tseremooniad olnud väga olulisel kohal. Kõik need hoolitsused annavad kehale ja meelele märku, et sünnitus on läbi ning pingest võib lahti lasta. Koos sellise toetusega hakkab keha end kiiremini tervendama ja kaasneb ka emotsionaalne heaolu.

Harmoonia ja tasakaal iseendas.

"Küünalde ja mõnusa muusika saatel turvaliselt minu enda kodus palus Gertrud, et ma puhkaksin ja lõõgastuksin. 
Hellade liigutustega loksutas mu keha, organid justkui leidsid oma esialgse pesa. Sooja õliga kõhumassaž oli tegelikult meditatiivne rännak aegade algusesse, tuletamaks meelde, et värske ema ja tema pisike ime võiksid unustada kõik muu peale teineteise." - H. Engbusk 

Sünnitusjärgne hoolitsus koosneb kahest osast:

 • Kõhumassaaž sooja õliga - stimuleerib erinevaid organeid kõhupiirkonnas, mis võivad olla rasedusest ja sünnitusest stressis, suunab nihkunud organeid tagasi oma õigetesse kohtadesse, turgutab soolestikku, vabastab pingeid

        või

 • Kõhu- või seljamassaaž taimekotikesega - kasutame Sulle sobivaid koduseid ravimtaimi, mis stimuleerivad kogu Sinu kõhtu ja emakat või alaselga, leevendab valu, kiirendab taastumist ning toob emotsionaalse heaolu. Ravimtaimedega saad tutvuda siin
  ja

 • Bioenergeetiline tasakaalustamine - puudutuste abil  eluenergia voolamise taastamine ja sünnitusjärgne tasakaalu
  loomine terves
  kehas.

 • Kõiki hoolitsusi toetab maitsev ja soojendav ayurveda sünnitusjärgne vürtsitee. 

   

Vaginaalse sünnituse korral võib alustada umbes nädal pärast sünnitust, kõhusünni korral siis kui keisrihaav ei ole enam hell. Kõige olulisem on kuulata oma keha ja sisetunnet. Ja kunagi pole liiga hilja alustada!

Sünnitusjärgne hoolitsus kestab umbes 2 tundi ning toimub Sinu kodus, et saaksid maksimaalselt lõõgastuda.

Maksumus 75€

Tühistades kohtumise vähem kui 24h enne, tuleb siiski tasuda terve sessiooni eest. 


 

 • Facebook - Black Circle
 • Instagram - Black Circle