Taskudoula beebiootus-
ja lapsevanemluskaardid

Taskudoula on imeline teejuht, kui oled lapseootel või juba sünnitanud ema. Kindlasti on Taskudoula ka täiuslik ja praktiline kingitus nii rasedatele kui ka värsketele emmedele.

Olen loonud 2 erinevat kaardipakki - ühed kaardid raseduse ajal kasutamiseks ning teised ajal, mil beebi on juba sündinud. Mõlemas kaardipakis on 60 kaarti.

Taskudoula kaardipakkidest leiad 3 eri tüüpi kaarte:

Informatiivsed kaardid huvitavate ja kasulike infokildudega raseduse, sünnituse ja sünnitusjärgse aja kohta.
 

Tegevuskaardid, mis panevad mõtlema ning arutama oluliste teemade üle iseseisvalt või koos partneriga.
 

Afirmatsioonikaardid, mis julgustavad ja toetavad 

erinevatel eluhetkedel.

TASKUDOULA.jpg
PILT3.jpg

BEEBIOOTUS & SÜNNITUS

Taskudoula beebiootuse kaardid on just Sulle, kui tunned, et soovid teadlikumalt valmistuda selleks elu üheks kõige olulisemaks sündmuseks - oma beebi sünniks ja lapsevanemaks saamiseks. Taskudoula abil saad siseneda põnevatesse vestlustesse iseenda või oma partneriga ning avastada, mis tegelikult sünnitust mõjutab. Taskudoula aitab Sul kaardistada nii hirme kui ka soove ning jagab vajalikke teadmisi ning tööriistu, et sünnitus kulgeks võimalikult pehmelt. 

Hind 30€

Pakis on 60 kaarti

EMADUS & BEEBID

Taskudoula lapsevanemluse pakist leiad kaardid, mis aitavad Sul toime tulla uute katsumuste, küsimuste ja tunnetega, mis pisikese beebiga tekivad. Kaartide abil saad olulist informatsiooni sünnitusjärgse aja ning titade kohta, kui ka teadmisi, kuidas end, emana, paremini toetada.

Taskudoula sündis mõeldes just Sinule, et aidata Sul pehmemalt ja teadlikumalt astuda sellesse uude emarolli. 

 

Hind 30€

Pakis on 60 kaarti

_MG_5014.jpg

Olgu see Su esimene või juba mitmes kord emaks saada, kindlasti leiad Taskudoula kaardipakkidest midagi, mis Sind sel erilisel ning elumuutval teekonnal inspireerib, toetab ja julgustab. 

Telli kaardipakid endale või kingituseks siit.

  • Facebook
  • Instagram